2329 produtos

Encontre o que procura AI
Esta funcionalidade ainda está em desenvolvimento. Tal como os humanos, o nosso assistente digital por vezes comete erros. Tem dúvidas? A nossa equipa de apoio ao cliente terá todo o gosto em ajudar.
  • Últimas Trixie Premio Vlees Minis Kip / Eend / Rund / Lam

    TRIXIE Trixie Premio Minis de Carne: Frango / Pato / Carne de Novilho / Cordeiro

    Sexta-feira entregue - 2 restantes unidades em stock

    Trixie Premio Minis de Carne Frango / Pato / Carne de Novilho / Cordeiro 4 x 100 gramas Os Trixie Premio Meat Minis Frango/Pato/Carne/Cordeiro 4 x 100 gramas são um alimento complementar para cães. Estes snacks de recompensa com frango, pato, vaca e borrego são ideais para treinos e aulas, além de serem ótimos como um pequeno petisco. Estes saborosos snacks são pequenos e apresentam uma variedade de sabores, sendo ideais para utilização em aulas e treinos. São isentos de glúten e sem adição de açúcares! - Ofereça snacks como recompensa para o cachorro. - Tamanho extra pequeno, ideal para formações e cursos. - Com frango, borrego, pato e carne de vaca Sem glúten e sem adição de açúcares. Frango: Composição do frango: carne de frango (89%), fécula de batata, proteína de ervilha, glicerina, sorbitol. Constituintes analíticos: proteína 36,9%, cinzas brutas 3,7%, gordura 1,1%, fibra bruta 0,4%, humidade 27,8%. Pato: Composição do pato: carne de pato (89%), fécula de batata, proteína de ervilha, glicerina, sorbitol. Constituintes analíticos: proteína 37,6%, cinzas brutas 4,8%, gordura 4,3%, fibra bruta 0,6%, humidade 27,1% Carne de bovino: Composição da carne de bovino: carne de bovino (89%), fécula de batata, proteína de ervilha, glicerina, sorbitol. Constituintes analíticos: proteína 37,6%, cinzas brutas 4,8%, gordura 4,3%, 4,2%, fibra bruta 0,6%, humidade 27,1%. Cordeiro: Composição da carne de borrego: borrego (89%), fécula de batata, proteína de ervilha, glicerina, sorbitol. Constituintes analíticos: proteína 23,8%, gordura 8%, cinzas brutas 4,2%, fibra bruta 0,8%, humidade 24,5% Recomendação: conservar em local fresco e seco. Conteúdo: 4 x 100 gramas

    +5% de desconto Fidello Family

    Sexta-feira entregue - 2 restantes unidades em stock

    €10,95

  • Trixie Premio Zalmpasta

    TRIXIE Massa com Salmão Trixie Premio

    Sexta-feira entregue - 10 restantes unidades em stock

    Trixie Premio Pasta de Salmão 110 gramas A Pasta de Salmão Trixie Premio (110 gramas) é um alimento complementar para cães numa saborosa bisnaga com sabor a borrego, uma recompensa prática para o seu cão! Esta pasta pode ser oferecida diretamente da bisnaga, proporcionando uma recompensa eficaz. Facilita também a administração de medicamentos. A saborosa pasta é isenta de glúten e sem adição de açúcar. É uma recompensa ideal para o treino, e o seu cão vai adorar! - Pasta de recompensa saborosa para cães Este delicioso creme pode ser administrado diretamente da bisnaga. - Ideal como recompensa - Facilita a administração de medicamentos Sem glúten e sem adição de açúcares. Composição: caldo de salmão, peixe e subprodutos de peixe (de salmão, 35%), óleo de colza, proteína do leite em pó, proteína do ovo. Constituintes analíticos: gordura 17,2%, proteína bruta 11,3%, cinzas brutas 0,8%, fibra bruta 0,04%, humidade 69,5% Conteúdo: 110 gramas

    +5% de desconto Fidello Family

    Sexta-feira entregue - 10 restantes unidades em stock

    €3,95 - €4,45

  • Trixie Runderlever

    TRIXIE Fígado de boi Trixie

    Sexta-feira entregue - 6 restantes unidades em stock

    Fígado de vaca Trixie 80 g Trixie Beef Liver é um snack para cães feito 100% com fígado de vaca, ideal para utilizar durante o treino do seu cão. - 100% fígado de bovino, desidratado - Monoproteína - Especialmente indicado como lanche pós-treino Composição: 100% fígado de bovino desidratado Constituintes analíticos: proteína (60%), humidade (18%), gordura (15%)

    +5% de desconto Fidello Family

    Sexta-feira entregue - 6 restantes unidades em stock

    €2,95

  • Trixie Przysmak dla psa Bony Mix 500g [TX-31496]

    Trixie Trixie Przysmak dla psa Bony Mix 500g [TX-31496]

    Fora de stock

    Miękkie kosteczki dla psów - mix Idealne jako przekąska lub nagroda.   Doskonale nadają się również do napełniania zabawek.  Dzięki dużej zawartości mięsa kosteczki są wyjątkowo smakowite.  Z kurczakiem, wołowiną, jagnięciną i łososiem  Bez dodatku cukru  Opakowanie można wielokrotnie otwierać i zamykać. Skład:zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny, jagnięciny i kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, glikol propylenowy, ryby i produkty pochodzenia rybnego (w tym 4% łososia)Analiza:białko 16%, tłuszcz 4%, popiół 4%, włókno 31, wilgotność 18%

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €6,63

  • Trixie Przysmak do podawania tabletek dla psa 100g [TX-25841]

    Trixie Trixie przysmak do podawania tabletek dla psa 100 g - maskuje lek w miękkiej przekąsce

    Fora de stock

    WstępPodawanie tabletek psu potrafi być codziennym wyzwaniem: część psów wypluwa lek, inne zaciskają pysk, a jeszcze inne „odcedzają” tabletkę nawet z ulubionego jedzenia. Trixie przysmak do podawania tabletek to proste rozwiązanie, które pomaga podać lek spokojnie, szybko i bez niepotrzebnego stresu. Każdy kąsek ma specjalny otwór na tabletkę – wkładasz lek, zamykasz miękką masą i podajesz jak normalny smakołyk.To karmę uzupełniająca w formie małych, miękkich kąsków, opracowana we współpracy z weterynarzami. Dzięki temu produkt jest przemyślany pod kątem realnych sytuacji w domu: ma dobrze pracującą konsystencję, łatwo ukrywa tabletkę i pozwala zachować regularność leczenia.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Rodzaj: przysmak do podawania tabletek (karmą uzupełniająca) Waga netto: 100 g Forma: miękkie kąski z otworem na tabletkę Przeznaczenie: ułatwienie podawania leków doustnych (tabletki) Dodatki: witamina E 2000 mg/kg Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, skrobia z tapioki, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, maltodekstryna, trehaloza, rozmaryn Analiza: białko 18%, tłuszcz 5%, popiół 5%, włókno 0,5%, wilgotność 18% Przechowywanie: w chłodnym i suchym miejscu Jak działa i dlaczego jest potrzebnyMechanizm jest prosty, ale skuteczny: w każdym kąsku znajduje się mały otwór, w który wciskasz tabletkę. Ponieważ przysmak jest miękki, łatwo „domykasz” otwór palcami, a lek przestaje być widoczny i mniej wyczuwalny. Pies dostaje nagrodę o atrakcyjnym smaku i zwykle połyka ją odruchowo – razem z tabletką.Dlaczego to ważne? Regularne przyjmowanie leków w odpowiedniej dawce ma znaczenie w wielu sytuacjach: przy antybiotykoterapii, leczeniu przewlekłym (np. kardiologicznym), wspomaganiu stawów, terapii alergii czy w rekonwalescencji. Jeśli pies wypluwa tabletki, dawka staje się niepewna, a leczenie może się wydłużać lub być mniej skuteczne. Taki „schowek” na tabletki pomaga ograniczyć błędy, skraca czas podawania i zmniejsza napięcie u opiekuna oraz zwierzęcia.Produkt sprawdza się także behawioralnie: zamiast siłowego otwierania pyska i negatywnych skojarzeń, budujesz rutynę „tabletka = smakołyk”. To szczególnie istotne u psów wrażliwych, starszych i tych, które mają za sobą trudne doświadczenia medyczne.Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyPrzysmak jest przeznaczony dla psów i będzie dobrym wyborem, jeśli: masz psa, który odmawia połykania tabletek lub je wypluwa, podajesz leki doraźnie (np. kilka dni) albo długoterminowo, chcesz ograniczyć stres podczas leczenia w domu, Twój pies jest łasuchem, ale potrafi „wyczuć” tabletkę w jedzeniu. Wielkość psa: najlepiej dla małych, średnich i dużych psów – kluczowy jest rozmiar tabletki. Jeśli tabletka jest duża, można ją (o ile weterynarz nie zaleci inaczej) podzielić i schować w dwóch porcjach.Wiek: dla dorosłych i seniorów, a u młodszych psów – tylko jeśli opiekun ma pewność, że pupil bezpiecznie gryzie i połyka przysmaki oraz lek jest zalecony dla danego wieku.Styl życia: dla psów domowych i aktywnych – szczególnie, gdy liczy się szybkie podanie leku przed spacerem, treningiem lub podróżą.Jak stosować Umyj i osusz ręce, przygotuj tabletkę oraz 1–2 kąski przysmaku. Wciśnij tabletkę do otworu w przysmaku. Delikatnie uformuj przysmak palcami, aby zamknąć otwór i całkowicie przykryć lek. Podaj psu jak zwykły smakołyk. Jeśli pies ma tendencję do gryzienia i „selekcjonowania” – podaj najpierw pusty kąsek jako „próbkę”, a następnie ten z tabletką. Dostosuj liczbę przysmaków do wielkości psa i zaleceń żywieniowych – to karma uzupełniająca. Wskazówka: jeśli tabletka ma gorzki smak lub intensywny zapach, dbaj o dokładne zamknięcie otworu i podaj od razu po przygotowaniu, aby lek nie „przeszedł” aromatem na zewnątrz.Zalety Ułatwia podawanie tabletek bez siłowania i stresu. Miękka konsystencja pozwala łatwo zamknąć otwór i ukryć lek. Opracowany we współpracy z weterynarzami – praktyczne rozwiązanie do domowej terapii. Pomaga utrzymać regularność leczenia i ogranicza ryzyko wyplucia tabletki. Mała forma kąsków – wygodna do podania w domu i w podróży. Może wspierać pozytywne skojarzenia: lek jako element nagrody. Wady Niektóre psy potrafią rozgryźć przysmak i mimo wszystko oddzielić tabletkę. Nie nadaje się do wszystkich form leków (np. bardzo duże tabletki bez dzielenia, kapsułki o specyficznych zaleceniach). Zawiera zboża – może nie pasować psom na dietach eliminacyjnych. To produkt uzupełniający: u psów na ścisłej diecie trzeba wliczać w dzienny bilans kalorii. Najczęstsze błędy i jak ich uniknąć Za słabe zamknięcie otworu: pies wyczuje lek. Dociśnij przysmak tak, by tabletka była całkowicie oblepiona. Podawanie tylko „podejrzanego” kąska: jeśli pies jest ostrożny, zastosuj metodę 2–3 smakołyków: pusty – z tabletką – pusty. Dzielenie tabletki bez konsultacji: niektórych leków nie wolno kruszyć ani dzielić. Zawsze sprawdź ulotkę lub zapytaj weterynarza. Za dużo przysmaków: przy długich terapiach kontroluj ilość, aby nie dokładać nadmiaru kalorii. Bezpieczeństwo i ważne wskazówkiPrzysmak nie zastępuje zaleceń lekarza weterynarii. Jeśli pies ma historię zadławień, łapczywie połyka jedzenie lub ma problemy stomatologiczne, obserwuj sposób jedzenia i rozważ podawanie w spokojnych warunkach. W razie wymiotów po leku, ślinotoku, gwałtownej niechęci lub podejrzenia, że tabletka nie została połknięta, skontaktuj się z weterynarzem – szczególnie przy lekach o wąskim marginesie bezpieczeństwa.Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu, szczelnie zamknięty. Nie zostawiaj przysmaków w zasięgu psa – samodzielne zjedzenie większej ilości może powodować problemy żołądkowo-jelitowe.FAQCzy mogę schować w środku pół tabletki?Tak, jeśli lek może być dzielony. Czasem to najlepszy sposób na dopasowanie rozmiaru do otworu i ograniczenie ryzyka, że pies wyczuje tabletkę.Mój pies gryzie i „wypluwa” lek – co zrobić?Spróbuj podać najpierw jeden pusty kąsek, potem ten z tabletką i od razu kolejny pusty. U wielu psów działa też szybkie podanie serii małych nagród, aby pies połykał bez długiego gryzienia.Czy to jest pełnoporcjowa karma?Nie. To karma uzupełniająca, stosowana jako wsparcie przy podawaniu leków.O marceTrixie to rozpoznawalna europejska marka akcesoriów i produktów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty, praktycznych rozwiązań i nacisku na codzienną funkcjonalność. Produkty Trixie powstają z myślą o realnych potrzebach opiekunów – od pielęgnacji i spacerów po żywienie i wsparcie w trudniejszych sytuacjach, takich jak podawanie leków. Wyróżnia ją dobra relacja jakości do ceny, dopracowane detale oraz konsekwentne tworzenie produktów, które mają ułatwiać wspólne życie z psem na co dzień.

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €3,75

  • Trixie Rice Duck Balls

    Trixie Trixie Rice Duck Balls

    Fora de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rice Duck Balls mit viel Ente und ohne Zuckerzusatz sind eine besondere Delikatesse für Ihren Hund und ein optimaler Leckerbissen für zwischendurch. Fleischgehalt 81%, reich an Proteinen. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 80 g Zusammensetzung: Ente (81%), Reis (15%), Weizenstärke, Glycerin, Sorbitol. Analytische Bestandteile: Protein 25% Fettgehalt 6%, Rohasche 2,1%, Rohfaser 0,2%, Feuchtigkeit 18%.

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €1,99 €24,88/kg

  • Trixie Rinderpansen, getrocknet, 100 g

    Trixie Trixie Rinderpansen, getrocknet, 100 g

    Fora de stock

    Der schonend getrocknete Rinderpansen ist ein natürlicher Leckerbissen, zur Belohnung und bei Hunden sehr beliebt. Rinderpansen entspricht dem ursprünglichen Beutefleisch Ihres Hundes, für den neben Muskelfleisch auch Innereien wie Pansen oder Lunge zur natürlichen Nahrung gehören. Beim Zerkauen werden gleichzeitig die Zähne von Belägen befreit, das Zahnfleisch massiert und die Kaumuskeln gekräftigt. Rinderpansen ist aus 100% natürlichem Fleisch ohne künstliche Farbstoffe und ohne Konservierungsstoffe. Trockenpansen bietet eine ideale Alternative zu frischem Pansen vom Metzger, durch angenehmeren Geruch und bessere Lagerfähigkeit.   Bitte lagern Sie dieses Produkt immer kühl und trocken. Inhalt: 100g

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €1,49 €14,90/kg

  • Trixie Rolki do żucia 20szt / 12cm  [2778]

    Trixie Trixie Rolki do żucia 20szt / 12cm [2778]

    Fora de stock

    Rolki Trixie - gryzak z suszonej skóry wołowej.  Zaspokaja naturalną potrzebę żucia.  Gryzak w formie skręconej rolki.  Długość 12 cm.  Średnica 7 - 8 mm. Skład: 100% skóraAnaliza:białko 85,7%, tłuszcz 1,5%, wilgotność 10,7%

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €3,12

  • Trixie Rotolinis mit Geflügel - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Geflügel - 12 Stück/120g

    Fora de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Geflügel), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, pflanzliche Eiweißextrakte, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Fettgehalt 6%, Rohasche 4%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen und Farbstoffen. Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €1,09 €9,08/kg

  • Trixie Rotolinis mit Pansen - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Pansen - 12 Stück/120g

    Fora de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Pansen), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Fettgehalt 6%, Rohasche 3,5%, Rohfaser 2,0%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen und Farbstoffen. Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €1,09 €9,08/kg

  • Trixie Rotolinis mit Rind - 12 Stück/120g

    Trixie Trixie Rotolinis mit Rind - 12 Stück/120g

    Fora de stock

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Rotolinis sind eine optimale Nahrungsergänzung und ein leckerer Snack für zwischendurch. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (20% Rind), Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe. Inhaltsstoffe: Rohprotein 31%, Rohöle und -fette 6%, Rohasche 3,5%, Rohfaser 2,0%, Feuchtigkeit 25%. Mit Konservierungsstoffen. Ohne Zuckerzusatz! Inhalt: 12 Stück (je 12 cm) / 120g

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €1,09 €9,08/kg

  • Trixie Schinken-Knochen, ca. 390 g / 24 cm

    Trixie Trixie Schinken-Knochen, ca. 390 g / 24 cm

    Fora de stock

    Schinken-Knochen garantieren durch einen großen Fleisch- und Knorpelanteil einen langen und schmackhaften Kaugenuss. Ganz nebenbei werden die Kaumuskeln trainiert und das Gebiss von Belägen gesäubert. Durch die Lufttrocknung wurde das Fleisch am Knochen konserviert. Der Schinkenknochen ist ein reines Naturprodukt vom Schwein. Je nach Größe ist er für mittlere bis große Hunde geeignet. Bitte beachten Sie, dass Diese Knochen nur zum Abnagen, nicht aber zum Auffressen geeignet sind. Da es sich um einen sogenannten Röhrenknochen handelt, kann ein Splittern nicht komplett ausgeschlossen werden. Bitte lagern Sie dieses Produkt immer kühl und trocken Vakuumverpackt Größe: ca. 24 cm  

    +5% de desconto Fidello Family

    Fora de stock

    €3,49 €8,95/kg

Snacks - Fidello

Snacks para cães – Snacks responsáveis ​​para o dia a dia

Na Fidello, encontra uma vasta gama de snacks saborosos e responsáveis ​​para cães. Seja para recompensar o treino, para proporcionar diversão prolongada ou para mimar o seu cão, temos o snack perfeito para cada um deles. Os nossos snacks são feitos com ingredientes naturais e oferecem não só um sabor delicioso, mas também benefícios para a saúde.

Porquê escolher os snacks do Fidello?

Na Fidello, a qualidade é a nossa prioridade máxima. Os nossos snacks são cuidadosamente selecionados para satisfazer as necessidades do seu cão, sem aditivos desnecessários ou sabores artificiais. Se procura snacks que vão ao encontro de uma necessidade alimentar específica ou simplesmente pretende um agrado saboroso, a nossa gama oferece opções para cães de todas as idades, tamanhos e raças.

Opções populares de snacks para cães

  • Recompensas de treino : Os snacks pequenos e saudáveis, como os nossos biscoitos de treino, são ideais para manter o seu cão motivado durante o exercício.
  • Mastigáveis ​​: Mastigáveis ​​de longa duração que não só proporcionam prazer ao mastigar, como também auxiliam na higiene oral. Espreite os nossos ossinhos, por exemplo.
  • Snacks hipoalergénicos : Perfeitos para cães com estômagos sensíveis ou alergias alimentares. Descubra também a nossa ração dietética para um apoio adicional.
  • Snacks Saudáveis ​​: Snacks com nutrientes extra, como ácidos gordos ómega ou vitaminas, que contribuem para a saúde do seu cão.

Ofereça snacks saudáveis ​​ao seu cão.

Os snacks são mais do que um simples mimo — desempenham um papel importante no treino e bem-estar do seu cão. Na Fidello, oferecemos snacks que não só são deliciosos, como também contribuem para a saúde do seu cão. Seja para um petisco diário ou uma recompensa especial, pode confiar na nossa seleção criteriosa de opções naturais e nutritivas.

Mais para o seu cão na Fidello

Para além dos snacks, a Fidello oferece tudo o que o seu cão precisa:

Procura a melhor ração específica para a raça do seu cão? Conheça então a nossa linha de rações específicas para cada raça , que inclui ração seca e húmida formulada especialmente para cada tipo de cão .

Porquê comprar na Fidello?

Na Fidello, mimar o seu cão é fácil e divertido. Precisa de embalagens grandes de guloseimas ou de ração? Sem problema, entregamos diretamente em sua casa. Encomende antes das 17h30 nos dias úteis e receba a sua encomenda no dia seguinte, mesmo aos sábados! Disponibilizamos também brindes em encomendas superiores a 75 €. Consulte a nossa página de presentes ou participe no nosso concurso fotográfico de Natal para obter um desconto extra. A Fidello oferece comodidade, qualidade e surpresas – só para si e para o seu cão!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Conecte-se

    Esqueceu-se da sua senha?

    Ainda não tem conta?
    Crie uma conta gratuita e usufrua de muitos benefícios.